IV NIEDZIELA WIELKANOCY – 21.04.2024 r.

1. Dzisiaj niedziela Dobrego Pasterza i początek tygodnia modlitw o powołania.
  1. Msze św. w niedziele o 8.00, 10.00 i 12.00 i niedzielna w sobotę o 19.00.
    Msze św. w tym tygodniu od wtorku do soboty o godz. 19.00.
  1. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 19.00.
  1. Ze względu na słyszalne zmęczenie konieczne jest bym udał się na wypoczynek; wracam w czwartek. Msze św. odprawiał będzie ks. Zbigniew Dymitruk, sprawy nagłe ks. Rafał Szwaja.
  1. Modlimy się o dobre przygotowanie duchowe Rodzin do I Spowiedzi i Komunii, jako wejście w świadomą przyjaźń Dzieci z Jezusem. Spotkanie Rodziców dzisiaj na Mszy św. o 12.00.
  1. Sakrament Bierzmowania dla Młodzieży z naszej Parafii, udzielony zostanie 18 maja o 18.00 w Parafii Podwyższenia Krzyża.
    Młodzież która nie była na pielgrzymce – spotkaniu z Cudem Eucharystycznym w Legnicy zobowiązuję by z Rodzicami uczynili to wspólnie w najbliższym czasie by uzupełnić ważne doświadczenie wiary.
    Proszę o pracę z Waszymi Dziećmi w nauczeniu ich prawd wiary związanych z egzaminem; na egzamin Młodzież przychodzi wraz ze swoimi Rodzicami w tygodniu po 5 maja.
    1. Od 22 czerwca Parafia nasza organizuje 13-dniową Pielgrzymkę „DO SANKTUARIÓW FRANCJI, PORTUGALII, HISZPANII I WŁOCH”.
      W Sanktuariach zawierzać będziemy naszą Parafię, Rodziny Chrystusowi przez ręce Matki Bożej. Spisane zawierzenia indywidualne Rodzin, osób można będzie przekazać na moje ręce wrzucę je do skarbony modlitw pod Figurą Matki Bożej w Fatimie. Z Fatimy przywieziemy także wotywną figurę zawierzenia.
      Przyjmujemy nowe zgłoszenia, by wypełnić większy autokar, a wpłacając na konto bankowe proszę o podanie imienia i nazwiska pielgrzyma i numeru telefonu. Pielgrzymów już zgłoszonych prosimy o wpłaty kolejnych rat PLN i Euro.
    1. Zachęcamy do zakupienia świątecznych tygodników „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
    1. Serdecznie dziękujemy za ofiary na Parafię.
      Dzisiaj III niedziela miesiąca – taca na fundusz inwestycyjny na kolejną ratę spłaty organów.
      Informujemy, że oprócz dawnego konta bankowego na utrzymanie Parafii, mamy subkonto z przeznaczeniem na inwestycje. Numery podane są na stronie internetowej Parafii i w gablocie. Ponadto stan konta zasilać będą ofiary na tacę z III niedzieli każdego miesiąca.
      Dziękuję kolejnym ofiarodawcom wpłacającym na konto inwestycyjne. Zachęcam tych którzy „się lepiej mają” do wsparcia spłaty instrumentu, czy to wpłatą na konto z dopiskiem „cele kultu religijnego”- organy, bądź ofiarą w kopercie na tacę.
    1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

Bank Polska Kasa Opieki S.A. PEKAO O. w Zielonej Górze
    82 1240 6843 1111 0010 8917 3887 rachunek główny => utrzymanie Parafii
    87 1240 6843 1111 0011 3659 2344 rachunek  na inwestycje => aktualny cel: organy

ks. Zygmunt Mokrzycki