Ogłoszenia duszpasterskie

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY – 23.04.2023 r.

 1. Msze św. w niedziele o 8.00, 10.00 i 12.00 i niedzielna w sobotę  o 19.00. Msze św. w tygodniu od wtorku do soboty o godz. 19.00.
 1. Przed Mszami św. w tygodniu możliwość spowiedzi wielkanocnej.
 1. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 19.00.
 1. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 19.00.
 1. Modlimy się o dobre przygotowanie duchowe Rodzin do I Spowiedzi i Komunii, jako wejście w świadomą przyjaźń Dzieci z Jezusem. Spotkanie Rodziców dzisiaj na Mszy św. o 12.00.
 1. Jest jeszcze 15 miejsc w organizowanej przez naszą Parafię 9-dniowej pielgrzymce autokarowej do „Fundamentów Kościoła i cudownych miejsc we Włoszech”. W programie; Bolonia, Rzym, Monte Cassino, Bari – relikwie św. Mikołaja,  Monte Sant’Angelo – Grota Świętego Michała Archanioła, San Giovanni Rotondo – Św. Pio z Pietrelciny,  Lanciano – cud Eucharystyczny,  Manopello – chusta twarzowa Jezusa,  Loreto – Litania Loretańska,  Padwa – miasto Św. Antoniego.
  Termin wyjazdu: 26.06 – 04.07.2023. Pełny program w gablocie, na stronie internetowej Parafii, a wydrukowany z numerami kont można pobrać w zakrystii; kolejność wpłat to kolejność wejścia do autokaru, a jeszcze więcej informacji u ks. Proboszcza.
 1. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary na Parafię, także ofiary przekazane na konto bankowe. 
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

  ks. Zygmunt Mokrzycki
  Proboszcz Parafii