NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 19.09.2021 r.

1. Dzisiaj XXV NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYM.
    Przypominam o obowiązku zasłonięcia nosa i ust maseczką.
    Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  1. W tym tygodniu Msza św. o godz. 19.00.
  1. Ze względu na pandemię sprawy w kancelarii parafialnej załatwiajmy telefonicznie – numery telefonów podane są na stronie internetowej parafii.
    W tym tygodniu kancelaria czynna we wtorek od godz. 9:00 – 10:00 i w czwartek od godz. 17.00 – 18.00.
  1. W sobotę 25 września Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza.
    Serdecznie zapraszamy Panów do tej formy pielgrzymowania. Szczegółowy program na plakatach i ulotkach.
  1. Za tydzień tj. 26 września odbędzie się w całym kraju liczenie wiernych.
    Po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania – klasa VIII; a po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z tymi, którzy będą bierzmowani jesienią (obecnie klasa I średnia).
  1. W kruchcie głównej do nabycia nowy numer „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
  1. W tym tygodniu do wieczności odeszła † Aleksandra Bedyńska (l. 90).
    Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie….
  1. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na potrzeby naszej parafii.
    Wszystkim życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia, szczególnie opieki św. Mikołaja – patrona naszej Parafii.

Ks. Andrzej Fiołka