NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 07.02.2021 r.

1. Dzisiaj V Niedziela zwykła w roku liturgicznym.
    W kościele nadal może przebywać na jednym nabożeństwie 16 osób (1 osoba na 15m2).
    Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły intencję mszalną. Przypominam o obowiązku zasłonięcia nosa i ust maseczką. Przy wejściu do kościoła umiejscowione jest miejsce do dezynfekcji rąk.
  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  1. W tym tygodniu Msza św. od wtorku do soboty włącznie o godz. 17.00.
  1. W czwartek 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes – Dzień Chorego.
    Podczas Mszy św. będzie udzielony sakrament chorych.
  1. W tym tygodniu przypada:
    • w środę 10 lutego – św. Scholastyki
    • w czwartek 11 lutego – NMP z Lourdes.
  1. Msza św. dla dzieci I komunijnych i ich rodziców w niedzielę o godz. 12.00, a po niej spotkanie w kościele.
  1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 7 – 9 marca b.r.
    Poprowadzi je O. Grzegorz Marszałkowski – kapucyn z Krakowa.
  1. Ze względu na pandemię sprawy w kancelarii parafialnej załatwiajmy telefonicznie – numery telefonów podane są na stronie internetowej parafii.
  1. W kruchcie głównej do nabycia nowy numer „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
  1. Są wolne intencje mszalne. Zachęcam do zamawiania intencji.
  1. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na potrzeby naszej parafii.
    Tym, którzy mogą proszę o wsparcie parafii – konto parafii podane jest na stronie parafialnej.
    Wszystkim życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia, szczególnie opieki św. Mikołaja – patrona naszej Parafii.

Ks. Andrzej Fiołka