Ogłoszenia duszpasterskie

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.11.2023 r.

 1. Msze św. w niedziele o 8.00, 10.00 i 12.00 i niedzielna w sobotę o 17.00. Msze św. w tygodniu od wtorku do soboty o 17.00.
 1. Kancelaria Parafialna we wtorek i czwartek po Mszy św. o 17.00.
 1. Trwa listopad pamiętajmy o Zmarłych. By nasi bliscy gdy Ich spotkamy po drugiej stronie życia nie mieli żalu o brak pamięci. Wielkim skarbem Kościoła i darem dla Zmarłych jest Ofiara Mszy św., które można zamawiać w zakrystii, bądź w kancelarii Parafialnej.
 1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata; ostatnia niedziela roku liturgicznego. Święto patronalne naszego Seminarium Duchownego. Taca na Seminarium Duchowne.
 1. Spotkanie Rodziców Kandydatów do Bierzmowania z kl. VIII dzisiaj po Mszy św. o 10.00.
 1. W przyszłym roku Parafia nasza organizuje 13-dniową Pielgrzymkę „DO SANKTUARIÓW FRANCJI, PORTUGALII, HISZPANII I WŁOCH”.
  W programie m. in. Ars, La Salette, Avignon, Lourdes, Fatima, Lizbona, Madryt, Saragossa, Montserrat, Barcelona, Monako, Mediolan.
  Program w gablocie, na stronie internetowej i do odebrania w zakrystii. Opiekunem duchowym ks. prob. Zygmunt Mokrzycki, a przewodnikiem p. Radosław Bajon. Wpisowe 1000 zł – tradycyjnie kolejność wpłat to kolejność wejścia do autokaru.
 1. W kruchcie głównej do nabycia nowy numer „Niedzieli” oraz „Gościa Niedzielnego”, a w prezencie gazetka „Wypłyń na głębię” – o doświadczeniu Ebena Alexandra; „Człowiek który przekroczył granicę śmierci”.
 1. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na potrzeby naszej Parafii, również na konto bankowe naszej Parafii na cele kultu religijnego.
 1. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia, jak zawsze opieki św. Mikołaja – patrona naszej Parafii.

ks. Zygmunt Mokrzycki
Proboszcz Parafii