NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 16.10.2022 r.

1. Msze św. w naszej Parafii; w niedziele o 8.00, 10.00 i 12.00 i niedzielna w sobotę o 17.00.
  1. Msze św. w tygodniu od wtorku do soboty o godz. 17.00.
    Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu o godz. 16.30, a w niedzielę o 11.30. Różaniec dla Dzieci i prowadzony przez Dzieci w piątki od 16.30, Młodzież zapraszamy w tygodniu. Zachęcam do odmawiania Różańca w kościele i domu.
  1. Biuro parafialne czynne we wtorek i w czwartek od godz. 19.00.
  1. We wtorek św. Łukasza Ewangelisty – patrona Służby Zdrowia; będziemy modlić się za Pracowników Służby Zdrowia i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  1. Spotkanie dla Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – wszystkich; tych którzy już przygotowują się i rozpoczynających z klas VII, dzisiaj na Mszy św. o 10.00. Po Mszy św. spotkanie.
  1. Spotkanie formacyjne dla Rodziców Dzieci przygotowujących się do I-spowiedzi i Komunii św. w przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.00.
  1. Spotkanie formacyjno-organizacyjne dla Rodziców Kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania z klasy VII w przyszłą niedzielę na Mszy św. o 10.00.
  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Jest to rocznica wyboru Jana Pawła II; módlmy się o wierność dziedzictwu które nam przekazał.
  1. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcam do duchowego przygotowania się do uroczystości przez spowiedź abyśmy mogli ofiarować Zmarłym odpusty i uporządkowania cmentarza oraz grobów.
    Pamiętajmy o godnym zachowaniu się w miejscu spoczynku zmarłych. Na kartkach na wypominki napisać 3 daty i godziny czytania wypominek:
    I – 2.11. godz. 9.00 lub 17.00 – wybrać jedną z tych Mszy św.;
    II – 3.11 czwartek, 4.11 piątek, 5.11. sobota, 8.11 wtorek o 17.00;
    III – 6.11 niedziela 8.00, 10.00, 12.00 – wybrać jedną z tych Mszy św.
  1. Za tydzień niedziela misyjna, taca będzie przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.
  1. Dla wszystkich małżeństw, które chcą na nowo odkrywać piękno bycia razem i mocy Sakramentu Małżeństwa, w przyszłą niedzielę o 11.00 Msza św. i spotkanie w Parafii Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze.
  1. W kruchcie głównej do nabycia nowy numer „Niedzieli” oraz „Gościa Niedzielnego”.
  1. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na potrzeby naszej Parafii, również na konto bankowe naszej Parafii na cele kultu religijnego.
  1. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia, jak zawsze opieki św. Mikołaja – patrona naszej Parafii.

ks. kan. Zygmunt Mokrzycki