Ogłoszenia duszpasterskie

NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 09.10.2022 r.

 1. Msze św. w naszej Parafii; w niedziele o 8.00, 10.00 i 12.00 i niedzielna w sobotę o 17.00.
 1. Msze św. w tygodniu od wtorku do soboty o godz. 17.00.
  Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu o godz. 16.30, a w niedzielę o 11.30. Różaniec dla Dzieci i prowadzony przez Dzieci w piątki od 16.30, Młodzież zapraszamy w tygodniu. Zachęcam do odmawiania Różańca w kościele i domu.
 1. W środy w łączności z Różańcem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i następnie Msza św. – serdecznie zapraszamy.
 1. Biuro parafialne czynne we wtorek i w czwartek od godz. 19.00.
 1. W czwartek, 13 października – 105 rocznica październikowego objawienia Matki Bożej w Fatimie; „cudu słońca” zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
  Rozpoczniemy wspólnymi modlitwami o godzinie 16.00, ok. 17.00 Msza święta, przed Mszą św. procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.
 1. W piątek 14 października Dzień Edukacji. Na Różańcu będziemy modlić się za nauczycieli, wychowawców i innych pracowników szkoły, zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 1. Spotkanie dla Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – wszystkich; tych którzy już przygotowują się i rozpoczynających z klas VII, w przyszłą niedzielę na Mszy św. o 10.00. Po Mszy św. spotkanie.
 1. W przyszłą niedzielę tj. 16 października zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  Jest to rocznica wyboru Jana Pawła II; módlmy się o wierność dziedzictwu które nam przekazał.
 1. W kruchcie głównej do nabycia nowy numer „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, polecamy także pięknie wydany dodatek do „Gościa Extra” – „Dotyk Miłosierdzia” -12 zł.
 1. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na potrzeby naszej Parafii, również na konto bankowe naszej Parafii na cele kultu religijnego.
 1. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia, jak zawsze opieki św. Mikołaja – patrona naszej Parafii.

ks. kan. Zygmunt Mokrzycki
Proboszcz Parafii