VI Niedziela Wielkanocna 17.05.2020 r.

1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna.
    Msze św. o godz.: 8.00, 10.00 i 12.00
    – we Mszy św. może uczestniczyć 20 osób,
    – pierwszeństwo ma rodzina, która zamówiła intencję mszalną,
    – poza Mszą św. komunia będzie udzielana po Mszy św. około godz. 8.50, 10.50 i 12.50,
    – w dni powszednie około godz. 19.30.
  1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.30. W niedzielę o godz. 11.30.
  1. W poniedziałek 18 maja – obchody 100. Rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.
    Z tej okazji na stronie internetowej naszej parafii możemy przeczytać „List Prezydium Konferencji Episkopatu Polski z okazji 100. Rocznicy urodzin św. Jana Pawła II”.
  1. We wtorek uroczystość św. Urbana I – Patrona naszego miasta.
  1. Od piątku rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego.
  1. W przyszłą niedzielę – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  1. W sprawach kancelaryjnych proszę kontaktować się z ks. Proboszczem telefonicznie.
    Numery telefonów znajdziemy na stronie internetowej naszej Parafii: www.parafiaracula.pl
  1. Do nabycia nowy numer tygodnika katolickiego: „Niedziela”.
  1. W dniach 18 – 29 maja 2020 odbędzie się Kurs Przedmałżeński w kościele św. Franciszka.
    Spotkania odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 19.00 w kościele. Zapisy na pierwszym spotkaniu
  1. Intencje mszalne przyjmuję po Mszy św. w zakrystii – jest możliwość zamówienia Mszy św. telefonicznie.
  1. Składam serdeczne podziękowanie za każdą ofiarę złożoną – na tacę lub wpłacaną na konto naszej Parafii, które znajdziemy na stronie internetowej – na potrzeby naszego kościoła i wszelkie wyrazy życzliwości.
    Parafianom i wszystkim Gościom dziękuję za wspólną modlitwę.
    Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę dobrego zdrowia, pokoju serca, głębokiej i żywej wiary oraz opieki św. Mikołaja – patrona naszej wspólnoty parafialnej.